Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Компанія Kaeser представляє нову серію ASK

 

Ультра-ефективні і більш потужні

pressinfo

Нова серія ASK компанії Kaeser Kompressoren – це компактні, елегантні і більш потужні гвинтові компресори у порівнянні з «конкурентами». Інноваційні моделі ASK виробляють не тільки більше стисненого повітря з меншими витратами енергії, але й багатогранні, прості в експлуатації і обслуговуванні.

Гвинтові компресори ASK є лідерами свого класу по продуктивності. Модернізований Sigma Profil, інноваційна концепція охолодження, високоефективні електродвигуни класу IE3 – все це складові завдяки яким продуктивність нових компресорів збільшилася на 20% в порівнянні з «конкурентами». Моделі ASK випускаються для діапазону продуктивності від 0,79 до 4,65 м³/хв, можлива також поставка установок з частотним перетворювачем і вбудованим осушувачем.

Внутрішній блок управління Sigma Control 2 ефективно управляє і контролює роботу компресора. Крім того, енергозберігаючий двигун класу IE3 і радіальний вентилятор, що приводиться в дію окремим двигуном, забезпечують низьке споживання енергії.

Моделі ASK приваблюють своєю продуманою, зручною у використанні конструкцією. Всі вузли, що підлягають обслуговуванню, мають легкий доступ з одного боку компресора. У закритому стані корпус, оснащений звукоізолюючою обшивкою, забезпечує низький рівень шуму.

ASKНові моделі ASK – це ультра-ефективні компресори з підвищеною питомою потужністю продуктивністю від 0,79 до 4,65 м³/хв (тиск від 5,5 до 15 бар).

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com