Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Гвинтовий компресор серії DSDX — наступне покоління

 

pressinfo

В діапазоні продуктивності від 25 до 31 м³/хв представлені гвинтові компресори серії DSDX наступного покоління. Серед інших численних поліпшень — повністю перероблені компресорні блоки Sigma, а також використання двигунів класу IE4 забезпечує на дев'ять відсотків більшу питому потужність та продуктивність порівняно до попередніх моделей. Це істотно знижує витрати на електроенергію згідно до нашого девізу: «Більше стисненого повітря з меншими витратами енергії» – найнижча вартість виробництва стисненого повітря.

Підвищена ефективність цих установок зумовлена їх оригінальною технічною конструкцією та надійним приводом 1:1. Гвинтові компресорні блоки були повністю перероблені і тепер, крім іншого, мають вдосконалений профіль Sigma. Разом з іншими поліпшеннями, такими як вдосконалений впускний клапан і значно зменшені внутрішні втрати тиску, це призводить до підвищення питомої потужності до дев'яти відсотків у порівнянні з попередніми моделями.

Найкраща ефективність

Додатковий внесок в це поліпшення роблять нові двигуни класу Super Premium Efficiency IE4. Вони забезпечують на цей час найвищій ККД. Таким чином можна далі зменшити додаткові витрати під час виробництва стисненого повітря.

Електронна система керування температурою (ЕТМ) регулює температуру масла з постійним безпечним інтервалом відносно температури конденсації, запобігає надмірно високих температур стиснення і, таким чином, сприяє ще більшої економії енергії. Крім того, що стосується важливого питання рекуперації тепла (компресор перетворює всю споживану приводом електричну енергію на 100 відсотків у теплову енергію, з яких до 96 відсотків доступні для рекуперації тепла), то інженери компанії Kaeser розробили невеличку, але корисну деталь. У разі застосування опції рекуперації тепла друга електронна система керування температурою (ЕТМ) забезпечує оптимальне і більш ефективне використання утворюваного тепла. Якщо вся теплова енергія використовується системою рекуперації тепла, то блок керування SC2 визначає, що охолодження масляного радіатора більше не потрібне і вимикає вентилятор масляного радіатора. Це, в свою чергу, також заощаджує витрати на електроенергію.

Нешкідливий для навколишнього середовища масляний фільтр

Компресор в середині також продуманий з врахуванням ідеї збереження ресурсів — екологічно чисті фільтруючі елементи масляного фільтру не мають металевого корпусу і при використанні вставляються в фіксований алюмінієвий корпус. Фільтруючі елементи не містять металів і можуть бути термічно утилізовані після використання без жодної попередньої обробки.

Керування забезпечує оптимальну роботу

За контроль компресора та – за наявності, також частотного перетворювача (опція SFC) – відповідає блок керування «Sigma Control 2». Ця система окрім іншого робить компресор придатним до роботи в мережі та дозволяє виконувати підключення до системи керування вищого рівня Sigma Air Manager 4.0 чи до пультів керування. Таким чином, серія DSDX відповідає концепції «Industrie 4.0».

Різноманітні варіанти

Компресори серії DSDX постачаються як з водяним, так із повітряним охолодженням. Оскільки в деяких випадках застосування перевагою є використання компресорів із регульованою швидкістю обертання, то також передбачені моделі з частотним перетворювачем. Ця версія¬– як і стандартне виконання – розрахована на оптимальну ефективність, експлуатаційну надійність та зручність у технічному обслуговуванні. Звичайно, компресор із частотним перетворювачем SFC протестований й сертифікований щодо електромагнітної сумісності у відповідності з Директивою EN 55011 для промислових мереж класу А1.

DSDXНові гвинтові компресорі DSDX відрізняються підвищеною ефективністю.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com