Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Kaeser Contain-Air: встановіть та запускайте!

 

pressinfo

Повна компресорна станція, розміщена у контейнері, яка відрізняється мобільністю, компактністю й низьким рівнем шуму, ефективно й надійно виробляє безмасляне стиснене повітря — Kaeser Contain-Air втілює це в реальність.

Там, де висуваються особливо жорсткі вимоги до якості стисненого повітря, наприклад у фармацевтичній або харчовій промисловості, Kaeser Contain-Air є правильнім рішенням. Компактна компресорна станція у короткий термін тимчасово забезпечить будь-яке виробництво безмасляним стисненим повітрям. Стандартні розміри контейнера гарантують швидке та нескладне транспортування. Контейнер оснащений надійним безмасляним гвинтовим компресором з повітряним охолодженням та вбудованим ротаційним осушувачем i.HOC (адсорбційний осушувач). Ця комбінація не лише економіть місце, але й має дві додаткові переваги.

  1. Завдяки інноваційному осушенню i.HOC не утворюється конденсат, а взимку також лід, у трубопроводі стисненого повітря за контейнером.

    Тому, додатковий мобільний модуль осушення, які зараз нерідко застосовуються, не потрібний.

  2. Безмасляне стискання у поєднанні з осушенням i.HOC дозволяє досягти точки роси до -30°C, тому стиснене повітря можна використовувати навіть для дуже чутливих видів виробництва.

Завдяки простій у використанні панелі з'єднань для труб та кабелів Quick Connect контейнер можна в екстреній ситуації швидко ввести в експлуатацію практично у будь-якому місці. Продумане глушіння шуму дозволяє використовувати контейнер у міському середовищі або поблизу офісних та житлових будівель. Ізоляція та підігрів забезпечують роботу Kaeser Contain-Air практично за будь-яких температурних та погодних умові.

Потрійна сертифікація Kaeser згідно з ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001 гарантує, що Kaeser Contain-Air відповідає найжорсткішим вимогам харчової та фармацевтичної промисловості в аспектах збереження ресурсів, безпеки виробництва та процесів, а також якості.

Kaeser Contain-AirКомпактна, міцна, мобільна та надійна система виробництва стисненого повітря: Нова компресорна станція Kaeser Contain-Air — це швидке та надійне рішення.

Kaeser Contain-AirЗавдяки простій у використанні панелі з'єднань для труб та кабелів Quick Connect контейнер можна швидко ввести в експлуатацію практично у будь-якому місці.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com