Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Гвинтові повітродувки CBS: великий результат за малих розмірів

 

pressinfo

Гвинтові повітродувки — це найефективніші пристрої для підтримки низького тиску. Моделі серії CBS виробництва Kaeser дають змогу використовувати такі повітродувки також і для менших об’ємних витрат.

Наприклад, якщо потрібно подавати повітря для очищення стічних вод у комунальних або промислових очищувальних установках із різницею тиску до 1100 мбар, гвинтова повітродувка CBS (потужність від 7,5 до 22 кВт, об’ємні витрати від 2,3 до 12,2 м³/хв) — це ідеальне рішення для такої задачі. Крім того, таку повітродувку завдяки її численним перевагам можна використовувати й для інших задач, таких як аерація рідин, флотація, псевдозрідження та застосування в біореакторах. Порівняно зі звичайними роторними повітродувками, вони ефективніші на 35 відсотків і, крім того, мають перед багатьма існуючими на ринку гвинтовими й турбоповітродувками значні енергетичні переваги, що обчислюються двозначними числами. Гвинтова повітродувка настільки ефективна, що може легко покрити діапазон регулювання, доступний для двох-трьох роторних повітродувок.

Такі показники досягаються, у тому числі, за рахунок використання роторів з профілем Sigma, перевірених у сегменті гвинтових компресорів. Велику роль відіграє також прямий привод без прослизання. Він відрізняється мінімальними втратами при передачі зусилля навіть при максимальній частоті обертання, що зменшує енерговитрати до мінімуму.

Серія CBS особливо ефективна в умовах безперервної експлуатації, потребує невеликих експлуатаційних витрат і такі повітродувки можна розташовувати поруч одна з одною. За бажанням замовника вони можуть оснащуватися перетворювачами частоти або підключенням «зірка — трикутник». Повітродувки з готовою до підключення силовою електронікою і блоком керування Sigma Control 2 можна ввести в експлуатацію негайно без додаткових витрат.

Інтелектуальне керування

Вбудований блок керування повітродувкою Sigma Control 2 забезпечує повноцінний контроль і просте підключення окремих установок до виробничих комунікаційних мереж за стандартом Industrie 4.0. Завдяки цьому інтелектуальному керуванню повітродувки можна дуже швидко підключати до мережі Sigma Network, після чого можна буде користуватися перевагами комплексного управління повітродувними станціями за допомогою системи Sigma Air Manager 4.0 для задач низького тиску.

Gebläse CBSГвинтові повітродувки Kaeser серії CBS — це потужність, тиха робота й заощадження витрат на енергію.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com