Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Гвинтові повітродувки HBS: ефективність не лише за максимального навантаження

 

pressinfo

Новий етап розвитку компресорних установок — це гвинтові повітродувки серії HBS потужністю від 132 до 250 кВт, продуктивністю від 60 до 160 м³/хв і надлишковим тиском до 1100 мбар. Великі установки не лише підтримують ефективне регулювання, вони також тихо працюють, не займають багато місця, не потребують значних експлуатаційних витрат і головневони підтримують режим максимальної ефективності в межах усього діапазону регулювання.

Коефіцієнт корисної дії гвинтових повітродувки HBS максимальний не лише в певній точці, а однаковий у межах всього діапазону регулювання, що робить її дуже привабливою альтернативою турбокомпресорам. Ця нова гвинтова повітродувка для задач низького тиску поєднує в собі багаторічні напрацювання компанії Kaeser в області розробки високоефективних гвинтових компресорів, автоматизації та інтелектуальних систем керування відповідно до стандарту Industrie 4.0. Порівняно зі звичайними роторними повітродувками, нові гвинтові повітродувки Kaeser ефективніші на 35 відсотків і, крім того, мають перед багатьма існуючими на ринку гвинтовими повітродувками та турбокомпресорами значні енергетичні переваги. 

Завдяки прямому приводу блоку нагнітання гвинтова повітродувка HBS не лише демонструє високий коефіцієнт корисної дії, але також не потребує значних витрат на технічне обслуговування. Крім того, ці установки займають дуже мало місця та працюють особливо тихо.

Вбудований перетворювач частоти використовується для динамічного регулювання продуктивності повітродувки відповідно до фактичного попиту стисненого повітря. Перетворювач частоти та мотор налаштовані таким чином, щоб разом забезпечувати постійний оптимальний коефіцієнт корисної дії.

Щоб можна було на практиці досягати запланованої значної економії, компанія Kaeser гарантує загальне споживання електроенергії при виробництві одиниці об’ємного потоку (питома потужність в кВт на м³/год) відповідно до суворих допусків стандарту ISO 1217, додаток Е. Це дає змогу досягати поставлених цілей з економії витрат і термінів амортизації.

Вбудований блок керування Sigma Control 2 забезпечує надійність виробничих процесів і інтелектуальний обмін даними шляхом підключення до системи управління технологічними процесами, в тому числі за стандартом Industrie 4.0. Якщо повітродувна станція містить кілька повітродувок, рекомендується використовувати комплексну систему керування Sigma Air Manager 4.0, яка особливо пристосована до вимог алгоритмів керування та регулювання в діапазоні низького тиску. Це забезпечує ще більшу економію витрат і спрощує автоматизацію.

Технології Kaeser в області компресорів і автоматизації процесів особливо яскраво проявляють себе в таких сферах, як насичення киснем в установках очищення води активним мулом і біореакторах, флотація та псевдозрідження.

Gebläse HBSГвинтова повітродувка серії HBS — це новий етап розвитку компресорних установок із потужністю від 132 до 250 кВт, продуктивністю від 60 до 160 м³/хв і надлишковим тиском до 1100 мбар.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com