Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Sigma Smart Air — технічне обслуговування з неперевершеною точністю!

 

pressinfo

Sigma Smart Air — це сервісний пакет, який дає змогу реалізувати профілактичне технічне обслуговування. Необхідною умовою для цього є розумна система виробництва стисненого повітря.

Sigma Smart Air — це набагато більше, ніж звичайне обслуговування систем виробництва стисненого повітря. До цього часу технічне обслуговування здійснювалося або спонтанно, за бажанням клієнта, або із заданою періодичністю. При цьому завжди існує ризик того, що обслуговування через певну кількість відпрацьованих годин виконуватиметься занадто рано, чи занадто пізно. В обох випадках виникають витрати для власника.

Sigma Smart Air від компанії Kaeser Kompressoren — це послуга, яка дозволяє забезпечити як попереджувальне (профілактичне) технічне обслуговування, так і якомога більшу енергоефективність і надійність постачання стисненого повітря у небачених досі масштабах. Необхідною умовою для цього є «розумна» станція з виробництва стисненого повітря, що означає, що вона включена в мережу Sigma Network на базі Ethernet і працює під керуванням системи управління обладнанням Sigma Air Manager 4.0. Лише у цьому випадку дані експлуатації, обслуговування та споживання енергії системи з виробництва стисненого повітря доступні в режимі реального часу.

Таке керування даними в режимі реального часу в Sigma Smart Air поєднується з експертними знаннями та профілактичним технічним обслуговуванням. Це дозволяє досягти максимальної продуктивності постачання стисненого повітря й одночасно низьких витрат на життєвий цикл.

На якому принципі базується Sigma Smart Air?

Фізичний світ поєднується з віртуальним в рамках структурної моделі. Так паралельно з реальною конструкцією кожної окремої системи з виробництва стисненого повітря виникає її цифровий двійник. Доступність експлуатаційних даних в режимі реального часу дозволяє оцінити "здоров'я" системи виробництва стисненого повітря. Завдяки цьому можна заздалегідь виявити можливі неполадки й автоматично вжити відповідних заходів з їх усунення. Це дозволяє знижувати витрати на виробництво стисненого повітря й підвищити доступність стисненого повітря.

Крім того, можна призначити ідеальний час технічного обслуговування за потребою. Це заощаджує кошти на закупівлю, навчання, логістику, технічне обслуговування та службовий персонал. Крім того, Sigma Smart ASigma Smart Air також забезпечує оптимальну прозорість витрат упродовж всього життєвого циклу системи виробництва стисненого повітря.

Sigma Smart Air охоплює також моніторинг таких характеристик, як витрати на обслуговування, резерви та питома потужність. Існує також можливість керування споживанням енергії та життєвим циклом компресорної станції протягом всього терміну служби обладнання. Завжди актуальні дані споживання енергії з одного джерела створюють основу для управління енергією у відповідності до стандарту ISO 50001.

Sigma Smart AirТочне обслуговування за вартістю, низькою, як ніколи раніше. Новий сервісний пакет Kaeser Sigma Smart Air втілює це в реальність.

SAM 4.0Sigma Air Manager 4.0 є необхідною умовою використання Sigma Smart Air.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com