Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Техніка майбутнього: низький тиск за стандартом 4.0

 

pressinfo

Інтелектуальне та просте керування повітродувками: Sigma Air Manager 4.0 — це рішення для автоматизації повітродувних станцій. Воно забезпечує максимальну енергоефективність і зниження витрат і дає змогу дотримуватися стандартів виробництва Industrie 4.0.

Sigma Air Manager 4.0 — це центральний елемент повітродувної станції й ключова технологія для користування майбутніми послугами за стандартом Industrie 4.0. Цей інтелектуальний компонент може дуже ефективно керувати окремими повітродувками та точно підбирати рівень продуктивності з урахуванням поточних об’ємних витрат. Він отримує дані про потрібну різницю тиску від системи управління технологічними процесами, після чого регулює параметри роботи всіх повітродувок. Таким чином, вже не треба використовувати прийоми з перекриттям часткових навантажень і індивідуальні рішення, а також будувати складні системи. Однієї централізованої повітродувної станції вистачить для всіх задач. У лічені секунді вона аналізує робочі дані, моделює альтернативні дії й вибирає найбільш ефективний із варіантів. Результат — енергоефективність у небаченому досі масштабі.

Всі компоненти станції оптимально налаштовані один під одного і їхньою роботою можна керувати відповідно до потреб замовника. Всі робочі дані збираються, передаються й аналізуються завдяки системі контролю в режимі реального часу. Отримані результати використовуються для прогнозування й своєчасного усунення потенційних несправностей.

Система SAM 4.0 може «говорити» 30-ма мовами, оснащена простим у використанні кольоровим сенсорним дисплеєм розміром 12", який дозволяє легко визначити поточний стан. Також можливий перегляд не тільки поточних, а й минулих робочих станів, змін тиску, продуктивності, потужності, а також повідомлень про несправності і технічне обслуговування. Крім того, завдяки віддаленому доступу, можна отримувати всі дані на будь-який ПК, підключений до мережі Internet. Усі ці чинники обумовлюють надійну експлуатацію, своєчасне проведення технічного обслуговування й використання в системі енергоменеджменту підприємства (стандарт ISO 50001).

Комплексна система керування відкриває нові можливості для профілактичного технічного обслуговування повітродувок. Досі технічне обслуговування виконувалося лише після появи повідомлення про несправність або відповідно до встановлених регулярних інтервалів. Завдяки SAM 4.0 можна вжити профілактичних заходів до виникнення несправності й таким чином запобігти аваріям і витратам в разі простою й непрямих збитків.

Вбудовані датчики й блок керування Sigma Control 2 збирають і обробляють робочі дані й одразу передають їх у систему керування Sigma Air Manager 4.0. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, інформація передається в центр обробки даних Kaeser Data Center і аналізується в режимі реального часу. Центр обробки даних Kaeser Data Center здійснює централізований моніторинг та обробку робочих повідомлень. У разі необхідності запроваджуються необхідні заходи з профілактичного технічного обслуговування.

Таким чином, технічне обслуговування й ремонтні роботи здійснюються саме тоді, коли це справді потрібно. Це заощаджує час та кошти, а також забезпечує надійну роботи повітродувки та процесів, які вона обслуговує.

SAM 4.0Sigma Air Manager 4.0 — це не тільки моніторинг всіх компонентів повітродувної станції, але й високоефективне управління на рівні Industry 4.0.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com