Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

Sigma Network компанії Kaeser

 

Join the Kaeser-Network

pressinfo

Швидко, надійно, випереджаючи майбутнє! Розроблена компанією Kaeser, високо-пропускна комунікаційна мережа Sigma Network на базі Ethernet, забезпечує оптимальний контроль і ефективне управління компресорною станцією та виводить її на рівень Industrie 4.0.

Промисловість висуває особливі вимоги до комунікаційних мереж, в тому числі до зв'язку машина - машина, що є основою Industrie 4.0. Вони повинні бути надійними і зручними для користування, застосовні в усьому світі, гарантувати безвідмовність системи реального часу, швидко предавати великі обсяги даних, зберігаючи при цьому їх цілісність. Можливості Kaeser Sigma Network не тільки задовольняють, але навіть перевищують згадані вимоги.

Безпека даних

Sigma Network – це локальна мережа для компресорної станції, що забезпечує оптимальну інтеграцію її компонентів, створена на базі технології Ethernet. У порівнянні із звичайними польовими шинами Profibus, CAN і т. д., що мають відносно низьку швидкість (максимально 12 Мбіт/с), дана комунікаційна мережа передає дані із швидкістю 100 Мбіт/с. Широко використовуваний стандарт протоколів TCP/IP здійснює передачу даних в мережі. Sigma Network компанії Kaeser має власні MAC-адреси (або апаратні адреси), створюючи, тим самим, закриту надійну мережу, що відповідає рекомендаціям для промислових систем управління. Обмін інформації із зовнішніми учасниками відбувається через вузол обміну даними.

Основа для превентивного технічного обслуговування (Predictive Maintenance)

Sigma Network спільно з автоматизованою системою управління Sigma Air Manager 4.0 являють чудово узгоджений між собою «тандем», що утворює інфраструктуру, яка робить дані доступними для майбутніх послуг, таких як проведення превентивних сервісних робіт або оптимізації енергоспоживання. Це підвищує експлуатаційну надійність і знижує витрати на обслуговування.

Використовуючи високошвидкісну мережу, користувач може пересилати дані з експлуатації компресорної станції в Kaeser Data Center. На основі цієї інформації фахівці компанії Kaeser можуть робити віддалену діагностику і визначати термін проведення превентивного технічного обслуговування. Це не тільки підвищує надійність постачання стисненим повітрям, а й мінімізує витрати за весь період експлуатації, оскільки фахівці компанії Kaeser можуть максимально оптимізувати режим енергоспоживання компресорної станції.

SAM 4.0Sigma Network: високо-пропускна комунікаційна мережа Kaeser Sigma Network дозволяє оптимально контролювати і управляти роботою компресорної станції, що відповідає використанню на рівні Industry 4.0.

SAM 2 - Network

Sigma NetworkМережа Sigma Network забезпечує оптимальну інтеграцію компонентів компресорної станції та ефективний й зручний запит та використання отриманих даних.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com