Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
Пресс-центр
    Фотографії
    Контакти для преси
  KAESER Report
  Пневмоаудит
  Оренда
 
 
  

IFAT 2018: Вітаємо низький тиск!

 

pressinfo

Надзвичайна ефективність і перспективність — саме такі характеристики демонструють повітродувки Kaeser для підготовки води за стандартом 4.0. На виставці IFAT компанія-фахівець для діапазону низького тиску представляє дві нові моделі гвинтових повітродувок з успішної серії. Одна нова установка невеликих розмірів і одна велика установка для задач, які до сьогодні вирішувалися за допомогою турбокомпресорів. Крім того, комплексна система керування дає змогу ефективно керувати одночасною роботою кількох повітродувок.

Якщо потрібне стиснене повітря для очищення стічних вод в комунальних або промислових очищувальних установках із різницею тиску до 1100 мілібар і з об’ємними витратами від 2,3 до 12,2 м³/хв, гвинтова повітродувка CBS із потужністю від 7,5 до 22 кВт — це ідеальне рішення для такої задачі. Порівняно зі звичайними роторними повітродувками, вона ефективніша на 35 відсотків і, крім того, має перед багатьма існуючими на ринку гвинтовими повітродувками значні енергетичні переваги. Серія CBS особливо яскраво демонструє свої переваги в умовах безперервної експлуатації й оптимально пристосована для таких задач, як насичення киснем в установках очищення води активним мулом і біореакторах, флотація та псевдозрідження.

Нова гвинтова повітродувка HBS — це новий тип компресорних установок із потужністю від 132 до 250 кВт і продуктивністю від 60 до 160 м³/хв. Ця установка дуже легко регулюється, вона тихо працює, не займає багато місця та не потребує значних експлуатаційних витрат. Вона демонструє однаково високий коефіцієнт корисної дії не лише в певній точці, а в межах майже всього діапазону регулювання, що робить її дуже привабливою альтернативою турбокомпресорам.

Обидві повітродувки, як CBS, так і HBS, — це повноцінні та готові до використання установки з внутрішнім блоком керування Sigma Control 2 і власною системою моніторингу.

Комплексна система керування Sigma Air Manager 4.0 дає змогу не лише ефективно використовувати окремі повітродувки, а також одночасно керувати їхньою сумісною роботою, забезпечуючи таким чином максимально можливий коефіцієнт корисної дії. Комплексна система керування — це рішення для оптимальної автоматизації повітродувних станцій. Після отримання потрібних значень об’ємного потоку або робочого тиску від системи управління технологічними процесами рішення Sigma Air Manager 4.0 забезпечує оптимальну роботу кількох повітродувок. Таким чином, одночасна експлуатація кількох повітродувок ефективна не лише в режимі часткового навантаження, але також дає змогу забезпечити рівномірне навантаження на установки й пов’язати їх між собою.

Gebläse CBSГвинтові повітродувки Kaeser серії CBS — це потужність, тиха робота й заощадження витрат на енергію.

SAM 4.0Sigma Air Manager 4.0 — це не тільки моніторинг всіх компонентів повітродувної станції, але й високоефективне управління на рівні Industrie 4.0.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com