Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Виставки
  Нова продукція
  Пресс-центр
  KAESER Report
  Пневмоаудит
Оренда
 
 
  

Оренда компресорного обладнання компанії Kaeser Kompressoren – це висока якість стисненого повітря для відповідних технічних процесів, максимальна надійність обладнання і кваліфікована технічна підтримка нашої сервісної служби.

 

Переваги співпраці з компанією «Кезер Компрессорен»

  1. Ви берете обладнання в оренду на відповідний термін і сплачуєте орендну плату, яка, безсумнівно, в рази менша від вартості покупки такого обладнання. 
  2. Можливість отримати в користування професійне компресорне обладнання преміум класу придбання якого з яких-небудь причин неможливо. 
  3. Відмінна можливість оцінити цікаву для вас техніку в роботі щоб упевнитися в її гідних характеристиках і, можливо, в подальшому придбати її вже не в тимчасове, а в постійне користування

Оренда компресорного обладнання Kaeser є вигідним і правильним рішенням.
Ціна на таку послугу цілком прийнятна для більшості компаній і фірм.

Чим оренда компресора вигідніше покупки?

Немає капіталовкладень
Оренда не вимагає капіталовкладень. Відсутня необхідність придбання обладнання, а витрати на експлуатацію устаткування виникають тільки при необхідності виконання конкретних виробничих завдань. Беручи в оренду компресорне обладнання Kaeser, Ви, зберігаєте основну частину капіталу і можете використовувати його для подальшого розширення бізнесу, для отримання більшого прибутку.

Зменшення витрат 
Компресорне обладнання Kaeser є найбільш енергоефективним в сегменті промислових компресорів і забезпечує мінімальне електроспоживання в порівнянні з іншими виробниками компресорної техніки - це дозволить Вам отримувати найдешевше стиснене повітря і економити фінанси на оплату електроенергії.
Перед кожною здачею в оренду професійні механіки проводять ретельну діагностику всього устаткування. Це забезпечує його високу технічну готовність, продуктивність і безперебійну експлуатацію.

Немає витрат на утримання обладнання
Відсутні витрати на утримання штату персоналу (техніки, механіки і т.і.), немає потреби витрачатися на покупку дорогого інструменту і думати про забезпеченні запасними частинами. Компанія Кезер Компресори забезпечить Вас професійним технічним обслуговуванням та сервісом європейської якості для обслуговування наданого компресорного устаткування.

Перш ніж купити, візьміть в аренду
Перед покупкою завжди є сумніви: яке устаткування краще, хто з виробників надійніший? Є рішення, перш ніж купити, випробуйте компресор Kaeser в роботі - візьміть в оренду. Компанія Кезер Компрессорен пропонує широкий вибір різних типів і моделей промислових компресорів і компресорного устаткування.

Висока ефективність
Новітні технологічні розробки до ваших послуг. Ми пропонуємо компресорне обладнання компанії Kaeser Kompressoren - одного з лідируючих світових виробників, яка використовує найсучасніші розробки та інновації доступні на сьогоднішній день. Ви зможете використовувати те обладнання, яке необхідно для виконання Ваших конкретних завдань. Вам не потрібно більше витрачати гроші на покупку обладнання під заплановані проекти.

Професійна консультація та технічна підтримка
Наші співробітники нададуть Вам повну інформацію щодо компресорного обладнання і допоможуть вирішити будь-які технічні питання по роботі систем з виробництва стисненого повітря. Високий рівень сервісу і оперативність завоюють Вашу довіру. Просто зателефонуйте нам.


Зверніть увагу на те, що закупівельна ціна компресора, а також витрати на сервіс становлять лише незначну частину загальної суми витрат за весь термін експлуатації компресора.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com