Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
Підготовка стисненого повітря
    Осушення
    Фільтрація
    Система підтримки тиску серії DHS
    Обладнання для обробки конденсату
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Підготовка стисненого повітря

 

В залежності від галузі застосування може бути необхідне сухе, чисте або стерильне повітря. З компанією KAESER ви отримаєте стиснене повітря, якщо необхідно, в якому домішки нижче можливого рівня виявлення.

Яка система підготовки стисненого повітря потрібна Вам? Сподіваємося, що дана інформація допоможе Вам у виборі, наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас.

Осушення

Усмоктуване компресором атмосферне повітря являє собою суміш різних газів, які завжди містять водяні пари. Разом з тим, вологоємність повітря непостійна. Насамперед, вона залежить від температури. З підвищенням температури повітря при стисненні в компресорі зростає його здатність втримувати вологу. При охолодженні стисненого повітря відбувається конденсація води. У підключеному після компресору циклонному сепараторі або в ресивері відбувається відділення конденсату. Однак, після цього стиснене повітря все ще насичене на 100 відсотків парами води. Тому, при його подальшому охолодженні в трубопровідній мережі і в точках розбору випадає значна кількість конденсату. Внаслідок цього, без додаткового осушення стисненого повітря неминучі збої і перерви в роботі, а також дорогі роботи з ремонту та технічного обслуговування.

Фільтрація

У кожному кубометрі всмоктуваного компресором атмосферного повітря міститься до 190 мільйонів забруднюючих частинок, вуглеводів, вірусів і бактерій. В компресорі, з повітря, що стискається видаляються тільки великі частинки і велика частина шкідливих речовин залишається в стисненому повітрі. Тому в багатьох випадках потрібна ретельна підготовка стисненого повітря: чисте стиснене повітря гарантує безперебійну експлуатацію і тривалий термін служби пневматичного обладнання та систем управління. Крім того, трубопроводи і арматура залишаються чистими. Чисте стиснене повітря знижує витрати на технічне обслуговування, ремонт та придбання запасних частин.

Зберігання стисненого повітря

Зберіганню стисненого повітря в ресивері відводиться одна з найважливіших ролей у складі компресорної станції. Він повинен згладжувати піки споживання і видаляти конденсат з стисненого повітря. Тому, дуже важливі його відповідний обсяг і надійний захист від корозії. Важливі також максимальні терміни періодичних випробувань. Цим вимогам відповідають першокласні ресивери компанії KAESER.

Система підтримки тиску стисненого повітря

Системи підготовки стисненого повітря розраховані на певну  швидкість потоку, яка встановлюється при врівноваженні опору тиску мережі в робочому режимі. При відсутності даного опору, наприклад, після простою або незначного навантаження, існує небезпека перенавантаження осушувачів і фільтрів занадто високим сплеском повітряного потоку при запуску системи.  Система підтримки тиску  тиску надійно запобігає цьому. Таким чином, дана система призначена не тільки для підтримки незмінної якості стисненого повітря, а й також для поліпшення працездатності і збільшення терміну служби компонентів підготовки стисненого повітря. 

Обладнання для обробки конденсату

При виробництві стисненого повітря неможливо уникнути утворення конденсату. Він містить масло і забруднюючи частинки (наприклад, іржу), до того ж можливе утворення агресивного середовища. Якщо в місцях утворення конденсату не забезпечити його відвід, то він може стати причиною збоїв в роботі і утворенню корозії в пневмомережі. Причому, як показує досвід, конденсатовідвідники поплавкового типу надзвичайно ненадійні при тривалій експлуатації, а конденсатовідвідники керовані таймером викликають великі втрати стисненого повітря. Ідеальним рішенням є використання електронно-керованого пристрою відведення конденсату ECO DRAIN
Ступінь забруднення і зміст масел в конденсаті, що виникає в процесі виробництва стисненого повітря, залежить від експлуатаційних і умов навколишнього середовища. Ці шкідливі речовини забруднюють природу.  При підготовці до утилізації конденсату повинні дотримуватись вимоги законів про регулювання водного режиму або положення про стягування плати за скидання стічних вод. Для вирішення цієї проблеми використовується економічна система обробки конденсату AQUAMAT компанії KAESER KOMPRESSOREN. Вона гарантує надійне дотримання необхідних параметрів (наприклад, максимальний вміст вуглеводородів 10 або 20 мг/л).

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com