Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
Підготовка стисненого повітря
  Осушення
      Енергозберігаючий холодоосушувач Secotec
      Холодоосушувачі TH-TI
    Низька точка роси
      Комбінований осушувач Hybritec
    Фільтрація
    Система підтримки тиску серії DHS
    Обладнання для обробки конденсату
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Низька точка роси

 

Технічні характеристики

Серія DC
Об'ємний потік 0,15 – 154,53 м³/хв

Gruppe DC

Надійне осушення до -70 °C 
Завдяки оптимальній і економічній конфігурації адсорбційні осушувачі серії DC компанії KAESER KOMPRESSOREN надійно забезпечують досягнення низьких значеннь точки роси в складних експлуатаційних умовах і при безперервному режимі роботи. Цьому сприяє велика кількість високоякісного засобу осушення SIGMA Dry, висока ступінь насичення якого використовується тільки частково. Тобто, потрібна мінімальна кількість продувочного повітря для регенерації. Крім того, навантаження тривалих робочих циклів, зменшують серійно встановлені попередній фільтр і фільтр додаткового очищення, які оптимально підібрані для спільної роботи.


Засіб осушення з активованого оксиду алюмінію, з високим ступенем поглинання і прекрасною здатністю до регенерування, забезпечує низьке значення точки роси з мінімальними втратами тиску. Цей водостійкий і механічно міцний засіб розрахований на тривалий термін служби. Спеціально узгоджений розмір гранул дозволяє оптимальне функціонування розподільника і сітчастого дна.


Klein Adsorptionstrockner   Маленькі адсорбційні осушувачі DC 1.5-7.5

Заощаджуваний десятихвилинний цикл гарантує необхідний обсяг стисненого повітря з значенням точки роси до -40°C в поєднанні з високою експлуатаційною надійністю. Ергономічна, зручна конструкція із захисним корпусом дозволяє децентралізоване використання.


Kompakt Adsorptionstrockner   Компактні адсорбційні осушувачі DC 12-133

Внаслідок мінімальної втрати тиску і незначної потреби в регенераційному повітрі скорочуються експлуатаційні витрати і витрати на технічне обслуговування, знижується навантаження, потрібно менше адсорбенту і фільтри меншого типорозміру. Енергозберігаючу продуктивність забезпечують блоки управління ECO Control basic і ECO Control (опція). На вибір можлива поставка в корпусі для установки на вулиці.


Groß Adsorptionstrockner   Великі адсорбційні осушувачі DC 169-1545

Великі адсорбційні осушувачі відкритої конструкції призначені для роботи з максимальним тиском до 10 бар (надл.), за запитом доступні осушувачі з максимальним робочим тиском до 16 бар (надл.). Вони не менш надійні і економічні від своїх компактних моделей.  Модульна конструкція полегшує транспортування і монтаж, гарну доступність до всіх вузлів, спрощує проведення профілактичних робіт і технічне обслуговування.


Kombination mit Aktivkohleadsorbern   Комбінація: адсорбер з активованим вугіллям

Починаючи з моделі DC 12 адсорбційні осушувачі серії DC оснащуються спеціально узгодженим адсорбером з активованим вугіллям АСТ. Таким чином, можливе виробництво стисненого повітря вищої якості для найсуворіших вимог (залишковий вміст масла < 0,003 мг/м³). Конструкція компактного адсорбційного осушувача (до моделі DC 133) дозволяє розміщення адсорбера з активованим вугіллям на одній рамі.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Маленькі адсорбційні осушувачі
Компактні і великі адсорбційні осушувачі
Енергозберігаючий блок управління ECO CONTROL
Принцип роботи
Область применения
Проспект
DC

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com