Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
Підготовка стисненого повітря
  Осушення
      Енергозберігаючий холодоосушувач Secotec
      Холодоосушувачі TH-TI
    Низька точка роси
      Комбінований осушувач Hybritec
    Фільтрація
    Система підтримки тиску серії DHS
    Обладнання для обробки конденсату
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Енергозберігаючий блок управління ECO CONTROL

 

Eco Control

Економія енергії – простота техобслуговування – багатогранність 
Починаючи з моделі DC 12 адсорбційні осушувачі можуть оснащуватися енергоекономічними блоками управління, які мають притаманну для всіх пристроїв компанії KAESER KOMPRESSOREN просту у використанні панель керування. Блок управління ECO CONTROL basic, встановлюється стандартно в осушувачі серії DC, забезпечує економічний режим роботи з оптимальним споживанням регенераційного повітря. Щоб досягти максимальну ефективність за замовленням встановлюється блок управління ECO CONTROL "E-Pack", який працює в наднадійному режимі "регулювання точки росм з розпізнаванням тенденції". Обидва блоки управління дозволяють працювати в переривчастому режимі, мають можливість підключення до локальної мереж, а значне число індикаторів технічного стану істотно полегшують обслуговування.

ECO CONTROL: "Регулювання точки роси з розпізнаванням тенденції" 
Насамперед ECO CONTROL значно економить електроенергію при змінному об'ємному потоці, тиску і температурі. Метод "Регулювання точки роси з розпізнаванням тенденції" найбільш економічний і надійний в порівнянні зі звичайними методами регулювання точкою роси, оскільки він реагує при щонайменшій зміні температури адсорбенту, а не на змінену точку роси на виході з осушувача. Вимірювання і порівняння різниці температур здійснюється для кожного циклу окремо. Перемикання колон проводиться тільки після оптимального використання адсорбенту. Таким чином, фаза осушення (залежно від навантаження) подовжується до 30 хвилин і внаслідок цього економиться регенераційне повітря.

  • відсутність необхідності в дорогому і трудомісткому обслуговуванні пристрою вимірювання точки роси;
  • відсутність витрат на регулярне проведення калібрування;
  • на відміну від приладу вимірювання точки роси використовується простий моніторинг функціонування сенсорів температури, завдяки надійному контролю обриву в ланцюзі.

Benutzerorientiert   Орієнтований на користувача

Зовні приваблива, легко зрозуміла панель управління, з притаманним всім пристроям компанії KAESER KOMPRESSOREN прекрасним дизайном. Проста настройка точки роси згідно до класів ISO. Блок управління, залежно від навантаження, має легко читаний дисплей і меню на 5-ти мовах.


Servicefreundlich   Простота технічного бслуговування

Панель індикації з зображенням принципової схеми, світлові діоди на символах реле тиску, клапанах і колонах, наочно інформують про поточний робочий стан та необхідність технічного обслуговування. У тестовому режимі можлива перевірка послідовності перемикання клапанів.


vernetzbar mit SAM   Підключення до SIGMA AIR MANAGER

Обидва блоки управління ECO CONTROL в стандартній комплектації оснащуються безпотенційним контактом, контактами контролю обриву кабелю і дистанційного вмикання/вимикання. Завдяки аналоговому входу на блоці управління ECO CONTROL можливе підключення пристрою вимірювання точки роси і відображення виміряних параметрів.


Eco Control basic   ECO CONTROL basic: економія регенераційного повітря

Натискання кнопки ECO CONTROL basic приводить до узгодження осушувача з параметрами номінального об'ємного потоку. Якщо осушувач був придбаний з метою майбутнього розширення і завнтажений лише на 80%, час регенерації можливо скоротити з 4 до 3,2 хвилин: економія регенераційного повітря становитиме 20%. Таким чином, можливе налаштування продуктивності осушувача відповідно до потреб системи стисненого повітря.

 


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Маленькі адсорбційні осушувачі
Компактні і великі адсорбційні осушувачі
Принцип роботи
Область применения
Проспект
DC

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com