Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
Підготовка стисненого повітря
    Осушення
  Фільтрація
      Фільтри
      Фільтри 48/62 бар
      Відцентровий сепаратор
    Система підтримки тиску серії DHS
    Обладнання для обробки конденсату
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Фільтри стисненого повітря KAESER

 

Фільтр стисненого повітря

Всі компоненти підготовки стисненого повітря і фільтри KAESER узгоджені для спільної роботи та підбираються в залежності від сфери застосування. Широкий діапазон застосування, починаючи з загальнопромислового повітря і закінчуючи харчовою та медичною сферами, вимагає різного ступеня очищення. Крім того, фільтри стисненого повітря компанії KAESER можуть використовуватися при високому тиску до 62 бар (надл.).
Чітке розмежування по класах дозволяє підібрати фільтри для будь-яких сфер застосування. Вони очищують стиснене повітря від масла, вологи і пилу, відрізняються низькою втратою тиску і відповідною економічністю.

Фільтр до 48 або до 62 бар

Для спеціальних вимог в діапазоні високого тиску, наприклад, при виробництві ПЕТ-тари, компанія KAESER пропонує фільтри, які встановлюються на виході бустера. Ці фільтри також забезпечують виробництво стисненого повітря вищої якості. Зовнішньою відмітною особливістю фільтрів високого тиску є герметичний стальний корпус жорсткої конструкції для різних фільтруючих елементів, призначених для тисків до 62 бар (надл.) і різних видів використання, починаючи від попередніх фільтрів і закінчуючи вугільними фільтрами. Крім того, фільтри високого тиску KAESER оснащуються електронними пристроями відведення конденсату ECO DRAIN (PN 63).

Відцентровий сепаратор

Відцентровий сепаратор призначений для відділення великої кількості конденсату із стисненого повітря. Також відбувається видалення часток величиною до 5 мкм. Завдяки спеціальній конструкції створюється сильне завихрення повітряного потоку. В результаті, досягається ступінь відділення 99%, яка залишається незмінною в доволі широкому діапазоні об'ємних потоків (від 20% до 100% від номінального). Встановлений між компресором і осушувачем відцентровий сепаратор підвищує ефективність останнього. Це особливо важливо при досягненні необхідної точки роси при високій температурі навколишнього середовища.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Проспекты
KAESER FILTER
ACT
Compressed air treatment

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com