Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
Підготовка стисненого повітря
    Осушення
    Фільтрація
  Система підтримки тиску серії DHS
    Обладнання для обробки конденсату
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Система підтримки тиску серії DHS

 

Технічні характеристики

Максимальний умовний діаметр DN 400

Необхідність в системі підтримки тиску
Там, де потрібне стиснене повітря високої якості, слід використовувати системи підтримки тиску. Завдяки їм істотно скорочується час виходу компресора на робочий режим і створення заданого тиску в мережі. Це означає, що спочатку створюється правильна швидкість потоку, розрахована на оптимальне функціонування компонентів підготовки.

 

Два режими роботи
Залежно від пріоритетності та конфігурації пневмостанції користувач може вибирати один з двох режимів роботи електронної системи підтримки тиску: 1-й режим забезпечує надійну якість стисненого повітря, особливо з декількома лініями підготовки повітря, в той час як 2-й режим забезпечує надійне постачання стисненого повітря для системи з однією лінією підготовки повітря.

Нещодавно розроблений блок управління
В основі любої системи підтримки тиску знаходиться електронний блок керування. Він був розроблений і оптимізований для виконання як електронних, так і пневматичних функцій. Датчик тиску, дисплей і заснований на широтно-імпульсній модуляції алгоритм управління розраховані на комунікації з вищими системами управління. Вбудований в DHS датчик для вимірювання тиску забезпечує неоціненний внесок в пневмосистему в цілому.

DHS «говорить» на вашій мові 
Надійність і зручність у викорисанні були пріоритетними завдяннями при розробці. Наявність 25-ти мов збільшує можливості інтеграції до різних сфер застосування DHS-систем. Крім того, система дозволяє з одного погляду розпізнавати робочий стан і робить просте збереження параметрів.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Електронна система підтримки тиску
Подвійна надійність
Гнучне використання DHS
Проспект
Серия DHS

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com