Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
Системи управління
    SIGMA CONTROL 2
    SIGMA CONTROL BASIC
  SIGMA AIR MANAGER 4.0
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Система керування: SIGMA AIR MANAGER 4.0

 

Ключова технологія для «Промисловість 4.0»

SIGMA AIR MANAGER 4.0 — найновіше покоління систем автоматичного керування комплексами обладнання з виробництва стисненого повітря, використовує адаптивну систему регулювання    3-Dadvanced і робить виробництво й підготовку стисненого повітря ще більш розумнішим, надійнішим та ефективнішим.

SIGMA AIR MANAGER 4.0

Система регулювання 3-Dadvanced постійно аналізує всі робочі дані, моделює альтернативні дії й розраховує оптимальну комбінацію компресорів. Результат — енергоефективність у небаченому досі масштабі.
Завдяки простому керуванню, візуалізації й аналізу ви завжди маєте повну інформацію. Надійна мережева технологія — зручний доступ із будь-якого ПК.
Профілактичне обслуговування фахівцями Kaeser дозволяє уникнути незапланованих простоїв.

Якщо у вас великі плани на майбутнє — система керування SIGMA AIR MANAGER 4.0 розрахована на можливе розширення компресорної станції. Завдяки простому оновленню програмного забезпечення можливе розширення складового елементу системи керування без необхідності додаткового інвестування в нове апаратне обладнання.

Переваги

  • Розумна система:
    SIGMA AIR MANAGER 4.0 визначає не лише втрати при перемиканні, але й всі параметри, що впливають на роботу компресорної станції, розраховує оптимальний режим і відповідно керує всіма підключеними компонентами.
  • Надійність:
    SIGMA AIR MANAGER 4.0 і потужна мережа Ethernet KAESER SIGMA NETWORK утворюють розраховану на майбутнє інфраструктуру, яка відповідає всім вимогам високонадійної промислової системи керування.
  • Ефективність:
    Постійне точне регулювання з метою оптимального використання енергії (система енергоменеджменту підприємства згідно з ISO 50001) і можливість профілактичного технічного обслуговування в залежності від потреби дозволяють знизити витрати на життєвий цикл до мінімуму.

Adaptive 3D-Regelung mit SIGMA AIR MANAGER 2Одна з інновацій — адаптивне регулювання 3-Dadvanced.

Алгоритм адаптивного регулювання 3-Dadvanced надає роботі системам виробництва стисненого повітря KAESER нового значення.
Завдяки йому вони — кожна окремо — забезпечують ідеальну адаптацію до вимог споживання стисненого повітря За найменших витрат на енергію!

Унікальне адаптивне регулювання 3-Dadvanced забезпечує постійний аналіз співвідношення параметрів (наприклад, ефективності перемикання й регулювання) між собою і попередній вибір із багатьох параметрів одного, найоптимальнішого, для досягнення максимальної ефективності.
При цьому враховуються не лише дані запусків і зупинок, але й втрати під час роботи без навантаження і частотно-регульованого привода або змінюваності тиску. Крім того, оптимізується якість тиску системи стисненого повітря й знижується середній тиск.

Просте оновлення програмного забезпечення при розширенні компресорної станції

SIGMA AIR MANAGER 4.0: Simple upgrade via software update
 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Дистанційна діагностика й профілактичне технічне обслуговування (KAESER SIGMA SMART AIR)
KAESER SIGMA NETWORK
Проспект
SIGMA AIR MANAGER 4.0

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com