Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
Системи управління
    SIGMA CONTROL 2
    SIGMA CONTROL BASIC
  SIGMA AIR MANAGER 4.0
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Дистанційна діагностика й профілактичне технічне обслуговування (KAESER SIGMA SMART AIR)

 

SIGMA AIR MANAGER 4.0 — ключова технологія для «Промисловість 4.0»

У майбутньому моніторинг даних численних датчиків в режимі реального часу дозволить не лише безпосередньо реагувати на нестандартні робочі стани. Він стане також основою для оптимального планування технічного обслуговування — завдяки інтелектуальним засобам прогнозування ви будете завчасно знати, що на вас чекає. Це гарантує надійність постачання стисненого повітря на найвищому рівні. А оскільки технічне обслуговування віднині виконується точно за потребою ви, до того ж, економите на витратах.

SIGMA AIR MANAGER 4.0 — це головний елемент компресорної станції й ключова технологія для користування майбутніми послугами в рамках «Промисловість 4.0». Як центральний інтелект системи виробництва стисненого повітря, вона призначена для вирішення завдань пов’язаних із керуванням і потоковим передаванням даних у центр їх обробки KAESER DATA CENTER.

Керування всіма машинами відкриває нові можливості для профілактичного технічного обслуговування компресорів і обладнання.

Досі технічне обслуговування виконувалося лише у разі несправності або у призначені терміни. Завдяки SIGMA AIR MANAGER 4.0 можна вжити профілактичних заходів до виникнення несправності й таким чином запобігти аваріям.

Вбудовані в машинах датчики й блок керування SIGMA CONTROL 2 збирають та обробляють дані процесів і в режимі реального часу передають їх у систему SIGMA AIR MANAGER 4.0. За допомогою спеціального програмного забезпечення інформація передається в центр обробки даних KAESER DATA CENTER і аналізується в режимі реального часу.

Центр обробки даних KAESER DATA CENTER здійснює централізований моніторинг та обробку робочих повідомлень. У разі необхідності запроваджуються необхідні заходи з профілактичного технічного обслуговування. Таким чином, технічне обслуговування здійснюється саме тоді, коли воно потрібне. Це заощаджує час, витрати і забезпечує надійне постачання стисненого повітря.

Бажаєте дізнатися більше про комплексний пакет послуг KAESER SIGMA SMART AIR? Просто зверніться до наших фахівців!

Predictive Maintenance
 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
KAESER SIGMA NETWORK
Проспект
SIGMA AIR MANAGER 4.0

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com