Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
Оригінальні запчастини
    Фільтруючі елементи
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Неперевершена продуктивність і ефективність при використанні оригінальних деталей KAESER

 

Найважливіше - це довіра
Оригінальні запасні частини компанії KAESER в довготривалих випробуваннях довели свою надійність в експлуатації. З оригінальними запасними частинами Ви отримуєте перевірену часом якість.

SIGMA FLUID

Масла марки SIGMA FLUID охолоджують та змащують, гарантують найкращий захист від зносу, мають дуже тривалий термін зберігання, забезпечують оптимальне змащення в усьому діапазоні температур.


SIGMA FLUID
Регенеровані блоки

Гвинтові блоки компанії KAESER відновлюються з використанням новітніх технологій в заводських умовах. Після регенерації блоки проходять випробування на спеціальних стендах, завдяки прецизійному вимірюванню корпусу блока і регулюванню підшипників, вони забезпечують таку ж продуктивність, ефективність і довговічність, як і нові компресорні блоки.


exchange airends
Сервісні набори

Ремонтні та сервісні комплекти компанії KAESER KOMPRESSOREN містять найнеобхідніші витратні матеріали, з повним набором ущільнень і змазок.


service kits
Фільтруючі елементи

Фільтруючі елементи компанії KAESER KOMPRESSOREN, в ретельно закритому корпусі із захисною обоймою з нержавіючої сталі, стійкі до масла та кислот, забезпечують надійну фільтрацію з мінімальними втратами тиску. Нещодавно розроблені коалесцентні фільтри забезпечують оптимальну продуктивність навіть при низьких швидкостях потоку.


filter elements
Фільтр з активованим вугіллям

Фільтри KAESER з активованим вугіллям забезпечують надійне очищення від масляних парів відповідно до найсуворіших норм. Гарантія тривалого, стабільного періоду роботи з незмінною якістю  фільтрації.


activated carbon filters
Комплект картриджа сепаратора

Набір включає в себе відповідний до певної моделі компресора картридж сепаратора та комплект ущільнень. Тільки оригінальний картридж сепаратора компанії KAESER гарантує досягнення мінімально можливого залишкового вмісту масла в мережі стисненого повітря.


separator cartridge kit
Елемент повітряного фільтра

Великі картриджі повітряних фільтрів надійно захищають гвинтовий блок компресора від проникнення бруду та пилу, що сприяє подовшенню нормальної роботи компресора.


filter element
Договір про технічне обслуговування для забезпечення безпеки і надійної роботи компресорної станції

Компанія KAESER KOMPRESSOREN представлена в усьому світі через свої дочірні компанії і компетентними партнерами. Щільна мережа обслуговування, перевірена практикою система постачання і кваліфікований персонал забезпечують надійне технічне обслуговування і своєчасну доставку необхідних оригінальних запасних частин KAESER. При підписанні Договору на повне сервісне обслуговування - всі витратни матеріали, масла та смазки для Вашого компресора знаходяться на складі центрального офісу в м. Києві, або на складі найближчого до Вас нашого представника.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com