Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
Поршневі компресори
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Промислові поршневі компресори
  Бустери
    Serie DN C
      Serie N
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Економить не лише місце — компактний дотискний компресор серії DN C

 

Єдиний в світі — наш потужний агрегат з площею основи 2,35 м²

Це повністю комплектна система: нова конструкція DN C, що займає вдвічі менше місця, ніж попередні моделі, акуратний як всередині, так і ззовні. Нове розташування компонентів гарантує не лише оптимізовану подачу охолоджувального повітря, але й зручніший доступ для технічного обслуговування.

Оновлена система керування SIGMA CONTROL 2 пропонує нові численні функції контролю й керування з багатьма інтерфейсами, у тому числі для динамічного керування системами керування вищого рівня.Робочі параметри:

 • від 22 до 45 кВт
 • Тиск на вході до 13 бар — кінцевий тиск до 45 бар
 • Продуктивність: від 2,9 до 19,60 м³/хв

Додаткові варіанти:

виконання з повітряним або з водяним охолодженням. За замовленням виконання з можливістю прокачування азоту або замкнутої системи без зовнішньої подачі повітря (версія N2)

Можливості застосування:

виготовлення ПЕТ-пляшок, системи подачі технологічного повітря (наприклад, гальма, охолоджувачі тощо), стенди для гідравлічних випробувань, випробувань на продавлювання та імпульсних випробувань.

Переваги

 • Компактність:
  єдина в світі компактна установка, яка має невеликі розміри й високу потужність: жодних компромісів щодо потужності, міцності й енергоефективності!
 • Нижчі витрати на монтаж:
  Дотискний компресор серії DN C поставляється готовим до електричного підключення. Система має функцію самоконтролю й може бути налаштована для багатьох областей застосування.
 • Економія витрат на обслуговування:
  завдяки новій конструкції з доступом спереду! Нове розташування компонентів зробило це можливим. Це скорочує час технічного обслуговування, наприклад, при заміні ременів.

Нова конструкція для зручнішого керування, підвищеної ефективності й гнучкості використання

 • Підвищена довговічність: двигун і компресорний блок відділені від решти обладнання. Завдяки цьому вібрація в менший мірі впливає на розподільчу шафу, радіатор, вентилятор і шланги.
 • Зручніший доступ для технічного обслуговування: гарний доступ до радіатора охолодження повітря, який встановлений ззаду, завдяки легко знімній панелі.
 • Поліпшене технічне обслуговування: заміна ременів, обслуговування електромагнітного клапану (в азотних моделях) або заміна брудовловлювача на впускному клапані
 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Проспект
DN C

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com