Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
Поршневі компресори
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Промислові поршневі компресори
  Бустери
      Serie DN C
    Serie N
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Бустер для середньої і великої продуктивності

 

Технічні характеристики

Серія: N
Продуктивність: 0,99 - 20,51 м³/хв
Потужність двигуна: 7,5 – 45 кВт
Тиск: 5 – 13 бар(надл.) 
Кінцевий тиск: 15 – 45 бар(надл.)

N 253 G to N 2001 G

Для виробництва повітря у великих обсягах з максимальним тиском до 45 бар призначені "середні" і "великі" бустери компанії KAESER. Компресорні агрегати оснащені обробленими з високою точністю дво- або трициліндровими компресорнимми блоками виняткової ефективності. Приводні електродвигуни класу IE3 premium енергоефективності потужністю до 45 кВт забезпечують вражаючу продуктивність при мінімальних енерговитратах.  Ручний (моделі з двома циліндрами) або автоматична система натягу приводного ременя (моделі з трьома циліндрами) забезпечує сталу та ефективну передачу енергії для надійного і економічного функціонування.

В залежності від області застосування бустери комплектуються радіаторами повітряного або водяного охолодження (N 253G – N 502G тільки повітряного охолодження, починаючи з N 753G радіаторами повітряного або водяного охолодження).

В агрегатах з повітряним охолодженням (N 753G – N 2001G) різниця температур (ΔT) між вхідним повітрям і стисненим повітрям підтримується в вузькому діапазоні окремим радіатором з вентилятором.

На замовлення моделі N 753 – N 2001 можуть оснащуватися водяним радіатором для охолодження стисненого повітря. Таким чином, значення ΔT залишається рівним приблизно 5 K, навіть при високих температурах навколишнього середовища.


Well oiled   Оптимальне змащування

Оснащення масляним насосом і фільтром нової безперервної системи циркуляції масла в бустерах серії N 253G-N 1400G розширює інтервал заміни масла до 2000 годин роботи.


Maximum security   Максимальна надійність

В моделях N 253G – N 1400G здійснюється постійний контроль масляного тиску, температури головки циліндрів і температури стисненого повітря на виході. Запобіжний ланцюг вимикає компресор при виникненні несправності.


Automatic belt tensioning   Автоматичний натяг ременя

На моделях N 753G – N 1400G постійний тиск пружини на консоль двигуна тримає приводний ремінь в правильному натягу, забезпечуючи практично не потребуючу обслуговування передачу потужності.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Для маленької продуктивності
Пневмосистема до 45 бар
Проспект
Бустер

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com