Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
Поршневі компресори
    CLASSIC
    PREMIUM
  EUROCOMP
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Промислові поршневі компресори
    Бустери
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Поршневі компресори EUROCOMP

 

Технічні характеристики

Серія EUROCOMP
Продуктивність 112 – 1050 л/хв
Тиск 10 і 15 бар

eurocomp

EUROCOMP – надійність для майстрів

Стаціонарні поршневі компресори KAESER серії EUROCOMP вже багато років успішно використовуються в невеликих виробничих підприємствах і майстернях. Завдяки ресиверам різної конфігурації (горизонтальні, вертикальні або окремого розташування) компресори можуть розміщуватись в будь-яких приміщеннях.

Для поршневих компресорів KAESER серії EUROCOMP діє правило: компоненти компресорного блоку і електродвигуна «Made in Germany» – це високоякісна продукція вироблена у Німеччині. Іншими словами, для користувача це означає високу продуктивність і тривалий термін служби. Компресори KAESER серії Eurocomp сконструйовані з розрахунком на багаторічну експлуатацію в жорстких виробничих умовах.


quality   Компресорний блок якості KAESER

Висока продуктивність в сукупності з економічністю і тривалим терміном служби - це відмінні риси болків, що виготовляються компанією KAESER з високоякісних матеріалів.


cooling   Високоефективне охолодження

Завдяки численним ребрам охолодження, додатковим охолоджувальним елементам на виході стисненого повітря і великому вентилятору система охолодження EUROCOMP забезпечує низьку температуру стисненого повітря і масла. Це збільшує надійність і термін служби.


valves   Корозійностійкий клапан

Хід пелюсток клапана з нержавіючої сталі обмежений. Це покращує теплопровідністьі запобігає утворенню масляного нагару. Крім того , подовжується термін служби і поліпшуються замикаючі властивості клапана.


   Made in Germany

Компоненти компресорного блоку і двигуна - це високоякісна продукція вироблена в Німеччині. Компресори KAESER серії Eurocomp сконструйовані з розрахунком на багаторічну експлуатацію в жорстких виробничих умовах.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Виконання по потребам
Проспект
EUROCOMP

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com