Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
Поршневі компресори
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
  AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Промислові поршневі компресори
    Бустери
  Стоматологічні компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Безмасляні поршневі компресори-компактні установки AIRBOX/AIRBOX CENTER

 

Технічні характеристики

Серії: AIRBOX / AIRBOX CENTER
Продуктивність: 0,25 – 0,90 м³/хв 
Тиск: 7/10/12,5 бар(надл.)   Made in Germany

Компанія KAESER виробляє компресорні блоки з високоякісних матеріалів. Перед складанням всі деталі ретельно оброблюються і перевіряються. Результат: довговічний, високопродуктивний, економічний безмасляний компресорний блок.


   Безперервно

Завдяки інноваційному охолодженню компресорного блоку і приводного двигуна AIRBOX і AIRBOX CENTER можуть експлуатуватись зі 100% тривалістю включення при навколишній температурі + 30°C.


   Блок управління компресором SIGMA CONTROL basic

Надійну і економічну роботу установок забезпечує блок управління «Sigma Control basic» у поєднанні з ефективними режимами регулювання «Quadro» або «Dual». Крім того, моделі AIRBOX і AIRBOX CENTER можуть підключатися до сучасних систем управління виробництвом стисненого повітря.


   Безшумно

Новий напрямок охолоджуючого повітряного потоку дозволяє знизити рівень шуму і забезпечує поліпшене охолодження. Моделі AIRBOX і AIRBOX CENTER відрізняються низьким рівнем шуму.


   Енергозберігаючий двигун

Високоякісні електродвигуни класу «IE2» володіють високим ККД і споживають у середньому на 40 % менше електроенергії, ніж звичайні двигуни. Це істотно знижує споживання електроенергії. Завдяки високому ККД забезпечується низька робоча температура. Це сприяє підвищенню експлуатаційної надійності.


   Компрессорная станция AIRBOX CENTER

Завдяки вбудованому холодоосушувачу і ресиверу AIRBOX CENTER стає компактною компресорною станцією. Спочатку стиснене повітря надходить у ресивер з внутрішнім покриттям, де відбувається попереднє відділення конденсату, а потім, в холодоосушувачі з енергозберігаючою системою управління проводиться його осушування до точки роси +5 °C.Окремий корпус осушувача захищає його від тепла, яке випромінюється компресором, гарантуючи тим самим експлуатаційну надійність. Якщо обрати на блоці управління компресором функцію відключення осушувача, пов'язану з режимом його роботи, забезпечується економне споживання електроенергії.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Проспект
AIRBOX / AIRBOX CENTER

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com