Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
Поршневі компресори
    CLASSIC
    PREMIUM
    EUROCOMP
    AIRBOX / AIRBOX CENTER
    Промислові поршневі компресори
    Бустери
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Поршневі компресори

 

Якість і економічність робіт, вироблених в майстернях і на промислових підприємствах, знаходиться в сильній залежності від використовуваних інструментів і засобів виробництва. Сучасні поршневі компресори пропонують економічні рішення для різних областей застосування стисненого повітря. Широка виробнича програма поршневих компресорів різних типів і потужності компанії KAESER дозволяє їх широкомасштабне використання у всіляких областях.


Компресори для невеликих виробництв серії Classic

Серія "Classic" – це загальновідома якість KAESER, привабливий ціновий діапазон для малих підприємств, економічність, надійність і тривалий термін служби.

Для будь якої сфери застосування пропонуються широкі конфігураційні можливості поршневих компресорів "Classic", що відрізняються незмінною рентабельністю і високою працездатністю в поєднанні з тривалими інтервалами технічного обслуговування.

Компресори для невеликих виробництв серії Premium

Широке різноманіття моделей поршневих компресорів KAESER серії "Premium" відповідає найсуворішим вимогам якості і надійності.

Високоякісні матеріали і ретельно пророблений технологічний процес гарантують довговічність та високу надійність при експлуатації. Вони швидко окупаються завдяки надійності, перевіреній якості і незначним витратам на технічне обслуговування.

Поршневі компресори EUROCOMP

Для промислових підприємств і майстерень з високою потребою в стисненому повітрі призначені стаціонарні поршневі компресори KAESER серії "Eurocomp". Завдяки ресиверам різної конфігурації (горизонтальні, вертикальні або таких, що знаходяться окремо) компресори можуть розміщуватися в будь-яких приміщеннях.

Поршневі компресори EUROCOMP якісного німецького виробництва з прямим приводом, економічними компресорними блоками і ефективними алюмінієвими радіаторами розраховані на тривалий термін експлуатації та високу надійність.

 

Поршневі компресори AIRBOX/AIRBOX CENTER

Нова серія AIRBOX і AIRBOX CENTER - перші поршневі компресори компанії KAESER, оснащені електронним блоком управління SIGMA CONTROL basic.

Компресорна установка AIRBOX і комплектна станція AIRBOX CENTER з ресивером, осушувачем і фільтрами на вибір, постачаються готовими до негайного використання разом з електрошафою.

Високоефективні двигуни класу IE2 гарантують економічне виробництво стисненого повітря.

Промислові поршневі компресори

Промислові поршневі компресори компанії KAESER ефективні, надійні, невибагливі в обслуговуванні, довговічні і універсальні.

Сучасна технологія виробництва в поєднанні з більш ніж 80-річним досвідом в області точного машинобудування гарантують високу продуктивність і максимальну економічність "Made in Germany" компресорів якості KAESER.

Бустери

Щоб стиснене повітря, вироблене гвинтовими компресорами для основної пневмомережі, дотискати до 45 бар (надл.) компанія KAESER KOMPRESSOREN пропонує спеціально розроблені і узгоджені для роботи з гвинтовими компресорами і станціями SIGMA PET AIR поршневі компресори різної конфігурації.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com