Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
Повітродувки
  Серія COMPACT
    Агрегати
    Блоки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Інноваційна концепція установок

 

Повітродувки серії COMPACT компанії KAESER розроблені нести мінімальні операційні і експлуатаційні витрати та забезпечувати максимальну надійність. Крім того, повітродувки оснащені інтегрованою системою управління і пускачем "зірка-трикутник", або частотним перетворювачем (для гнучкого управління швидкістю обертання роторів), значно зменьшують кількість роботи, необхідної для планування, монтаж, сертифікацію, документацію та введенню в експлуатацію.

Комплексна система: механіка та електрообладнання 
Повітродувки серії COMPACT постачаються в комплекті зі звукоізоляційним кожухом, вбудованим частотним перетворювачем або пускачем "зірка-трикутник". Все електрообладнання розраховане відповідно до технічних характеристик, монтажу та програмування до вимог ЕМС.

Надійність і комунікація
Використовуючи численні сенсори, внутрішній блок управління SIGMA CONTROL 2 забезпечує надійну і економічну експлуатацію. Крім того, можливість віддаленого моніторингу і управління вносять свій внесок у забезпечення надійної роботи повітродувки. Різноманітні комунікаційні модулі SIGMA CONTROL 2 дозволяють підключення до систем управління таким як, SIGMA AIR MANAGER, а також до автоматизованих систем управління виробництвом.

Довгострокова надійність і ефективність
Як і вся продукція компанії KAESER, повітродувки серії COMPACT спроектовані і вироблені для досягнення максимальної ефективності, надійності і довговічності. Мінімальні витрати на технічне обслуговування і профілактичні роботи забезпечують низькі витрати життєвого циклу (Life Cycle Costs).Компоненти повітродувної станції
Для повітродувок також діє правило для виробництва стисненого повітря - повітряна система повинна розглядатися як єдине ціле. Тому компанія KAESER KOMPRESSOREN при створенні індивідуальних оптимізованих систем з постачання стисненого повітря в складі повітродувної станції, автоматизованої системи управління, підготовки повітря спирається на комплексний підхід з урахуванням досягнення максимальної енергоефективності та надійності.

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Продуктивність відповідно до потреб
Сучасне виробництво – запорука високої якості
Планування і комплектування повітродувок KAESER
Проспект
COMPACT
BB - HB

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com