Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
Гвинтові компресори
    Рекуперація тепла
    Базове виконання
    З холодоосушувачем
    Зі зміною числа обертів привода
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Гвинтові компресори KAESER KOMPRESSOREN - більше стисненого повітря з меншими витратами енергії

 

Низькі витрати за весь період експлуатації

Інвестиції на придбання компресора і витрати на технічне обслуговування складають лише незначну частину від загальних витрат за весь період експлуатації. Основна частина витрат на гвинтовий компресор - вартість електроенергії, яка час експлуатації компресора в декілька разів перевищить його закупівельну вартість. Енергозберігаючі гвинтові компресори компанії KAESER можуть значно знизити витрати Вашої системи виробництва стисненого повітря.

Гвинтовий компресор перетворює майже 100 % споживаної електричної енергії в теплову. Взагалі до 96 % теплової енергії придатне для подальшого застосування. Це дозволяє досягти не тільки величезних щорічних фінансових заощаджень, але також значно скоротити викиди CO2.                                                     
Потенціал економії залежить від типорозміру компресора і використовуваних енергоносіїв (електрика, газ, опалювальний мазут). Крім того, гвинтові компресори KAESER, що вже знаходяться в експлуатації, можуть бути оснащені системою рекуперації тепла.

Sigma Control

Енергозберігаючі блоки управління
SIGMA CONTROL 2 і SIGMA CONTROL BASIC

SIGMA CONTROL 2 має модульну конструкцію. Така універсальність блоку управління спрощує його узгодження з усіма моделями гвинтових компресорів компанії KAESER KOMPRESSOREN. Модульна конструкція, що складається із основного керуючого блоку і окремих модулів вводу / виводу, збільшує комунікаційні можливості і зручність управління.

Вбудований веб-сервер 
Блок управління Sigma Control 2 оснащений власним веб-сервером. Завдяки цьому можливий зв'язок з компресором через мережу інтернет / інтранет. Це дозволяє відобразити всі налаштування компресора, робочі дані або повідомлення через інтернет-браузер на моніторі комп'ютера без придбання дорого спеціального програмного забезпечення. Що, наприклад, значною мірою спрощує експлуатацію та технічне обслуговування. 

Гвнтові компресори KAESER KOMPRESSOREN оснащені енергозберігаючими роторами SIGMA PROFIL

Продуктивність установки при даній потужності здійснюється або маленькими компресорними блоками на високих обертах або великими компресорними блоками на низьких обертах.  Гвинтові компресори з великими компресорними блоками з низьким числом обертів більш ефективні і виробляють, при аналогічній потужності приводу, більше стисненого повітря.
Тому компанія KAESER виробляє гвинтові компресорні блоки з оптимізованими роторами, які працюють на якомога більш низьких обертах. Завдяки значній економії електроенергії усі гвинтові компресори KAESER швидко окупаються.

Sigma Profil

Ротори SIGMA PROFIL компанії KAESER KOMPRESSOREN

SIGMA PROFIL, гвинтові ротори розроблені і постійно вдосконалюються компанією KAESER KOMPRESSOREN, дозволяють знизити витрати на електроенергію приблизно на 15 % у порівнянні із звичайними гвинтовими роторами.
Всі гвинтові компресори KAESER, включаючи пересувні компресори, оснащені цими енергозберігаючими роторами. Їх використання гарантує високу енергоефективність. 
Застосування великих прецизійних роликових підшипників та виготовлення всіх деталей з мінімальними допусками забезпечує довговічність і високу надійність.

 

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Сучасне виробництво - гарант високої якості
SIGMA PROFIL – більше стисненого повітря з меншими витратами енергії
Проспект
Винтовые компрессоры

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com