Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
Гвинтові компресори
  Рекуперація тепла
    Базове виконання
    З холодоосушувачем
    Зі зміною числа обертів привода
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Мінімізація споживання первинної енергії, що використовується на опалення, для технологічних потреб і підігріву технічної води

 

Завдяки теплообмінним системам PTG і SWT тепле повітря компресора використовується для нагріву гарячої води до температури + 70°C (при необхідності до + 90°C), для опалення або технічних потреб.

Звичайне використання відпрацьованого теплого повітря для нагріву води для опалювальної системи і технічних потреб здійснюється теплообмінниками PTG.

Теплообмінники підвищеної безпеки SWT рекомендуються, якщо відсутній додатковий водяний контур або гаряча вода повинна відповідати найсуворішим вимогам, наприклад, для харчової промисловості.   На опалення, технологічні потреби і нагрів технічної води

Теплообмінники PTG и SWT, використовуючи нагріте охолоджувальне повітря компресора, забезпечують нагрів води до температури + 70°C. Більш висока температура за погодженням.


   Теплова енергія в системі опалення

До 76 відсотків споживаної гвинтовим компресором електроенергії може бути відновлено для використання в системах водяного опалення та установках нагріву технічної води. Це значно знижує витрати енергії необхідної для опалення.

 

 

 


   Пластинчастий теплообмінник

Економічне рішення, щодо використання нагрітого охолоджувального повітря компресора, для опалення або нагріву технічної води.

 

 

 


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Використання теплого повітря
Проспект
PTG, SWT

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com