Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Стоматологічні компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

SIGMA PET AIR – вирішальні переваги

 

   Готова до експлуатації модульна конструкція

До переваг модульної конструкції відноситься швидкий і економічний монтаж в місці експлуатації, а також максимальна енергоефективність, заснована на продуманій до найдрібніших подробиць конструкції з чітко узгодженими одним з одним елементами.


   Економічні і рентабельні

Всі компоненти станції точно узгоджені один з одним для досягнення максимальної ефективності використання енергії. Комплектна станція SIGMA PET AIR, яка складається з маслозаповненного гвинтового компресора і одноступінчастого дожимного поршневого компресора, значно енергоефективна ніж звичайні системи. Крім того, використання компонентів з повітряним охолодженням виключає необхідність витрат на дороге споживання холодної води і інвестиції в складні системи охолодження та використання оборотної води. Компресорні станції постачаються в зібраному вигляді і після проходження стендових випробувань на заводі.


   Повітря для управління і видування

Станція SIGMA PET AIR, не вимагає додаткових інвестицій, виробляє стиснене повітря в двох діапазонах тиску: повітря для видування 35 – 45 бар і повітря для системи управління 7 – 10 бар. Забір повітря для пневмосистем управління безпосередньо після першого ступеня знижує витрати і споживання електроенергії. Не випадково вся станція розміщена на одній рамі - це економить займане місце і знижує витрати при транспортуванні.


   Енергозберігаючі гвинтові компресори

Всесвітньо визнані ротори SIGMA PROFIL, розроблені KAESER, дозволяють знизити витрати на електроенергію приблизно на 15 відсотків у порівнянні зі звичайними роторами. Прямій привід 1:1 обумовлює додаткове зниження енерговитрат через відсутність втрат потужності в передачі.  Автоматичний моніторинг роботи компресора здійснює блок управління SIGMA CONTROL на базі промислового комп'ютера з високими комунікаційними можливостями. Інформативний дисплей з можливістю відображати інформацію на одній з 30 мов і кольорові світлодіоди забезпечують простоту управління. Завдяки можливості вибору між чотирьох режимів управління встановлюється найбільш енергоощадний режим роботи.


   Повітряне охолодження – зниження витрат

Як правило, дожимні компресори оснащені радіаторами повітряного охолодження. Окремий радіатор і вентилятор двигуна забезпечують мінімальну різницю температур (ΔT) між вхідним і вихідним повітрям. При необхідності, більші моделі можуть бути оснащені радіаторами водяного охолодження.


   Мінімальні витрати на технічне обслуговування

Двоступеневі компресорні станції SIGMA PET AIR (гвинтовий і дотисний компресори) також потребують обслуговування. Але в порівнянні з багатоступінчастими поршневими компресорами високого тиску, одноступінчасті поршневі компресори,  які входять до складу SIGMA PET AIR, вимагають мінімальних витрат на проведення обслуговування. Мінімальна необхідність в обслуговуванні гвинтових компресорів KAESER з прямим приводом широко відома на ринку.


   Єдиний виробник

Всі компоненти SIGMA PET AIR виробляються однією компанією – KAESER KOMPRESSOREN. Для користувача це означає: максимальна економічність, зручність обслуговування і надійність при виробництві стисненого повітря для випуску ПЕТ-тари.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Комплектна система
Проспект
SIGMA PET AIR

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com