Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

SIGMA PET AIR – вирішальні переваги

 

   Готова до експлуатації модульна конструкція

До переваг модульної конструкції відноситься швидкий і економічний монтаж в місці експлуатації, а також максимальна енергоефективність, заснована на продуманій до найдрібніших подробиць конструкції з чітко узгодженими одним з одним елементами.


   Економічні і рентабельні

Всі компоненти станції точно узгоджені один з одним для досягнення максимальної ефективності використання енергії. Комплектна станція SIGMA PET AIR, яка складається з маслозаповненного гвинтового компресора і одноступінчастого дожимного поршневого компресора, значно енергоефективна ніж звичайні системи. Крім того, використання компонентів з повітряним охолодженням виключає необхідність витрат на дороге споживання холодної води і інвестиції в складні системи охолодження та використання оборотної води. Компресорні станції постачаються в зібраному вигляді і після проходження стендових випробувань на заводі.


   Повітря для управління і видування

Станція SIGMA PET AIR, не вимагає додаткових інвестицій, виробляє стиснене повітря в двох діапазонах тиску: повітря для видування 35 – 45 бар і повітря для системи управління 7 – 10 бар. Забір повітря для пневмосистем управління безпосередньо після першого ступеня знижує витрати і споживання електроенергії. Не випадково вся станція розміщена на одній рамі - це економить займане місце і знижує витрати при транспортуванні.


   Енергозберігаючі гвинтові компресори

Всесвітньо визнані ротори SIGMA PROFIL, розроблені KAESER, дозволяють знизити витрати на електроенергію приблизно на 15 відсотків у порівнянні зі звичайними роторами. Прямій привід 1:1 обумовлює додаткове зниження енерговитрат через відсутність втрат потужності в передачі.  Автоматичний моніторинг роботи компресора здійснює блок управління SIGMA CONTROL на базі промислового комп'ютера з високими комунікаційними можливостями. Інформативний дисплей з можливістю відображати інформацію на одній з 30 мов і кольорові світлодіоди забезпечують простоту управління. Завдяки можливості вибору між чотирьох режимів управління встановлюється найбільш енергоощадний режим роботи.


   Повітряне охолодження – зниження витрат

Як правило, дожимні компресори оснащені радіаторами повітряного охолодження. Окремий радіатор і вентилятор двигуна забезпечують мінімальну різницю температур (ΔT) між вхідним і вихідним повітрям. При необхідності, більші моделі можуть бути оснащені радіаторами водяного охолодження.


   Мінімальні витрати на технічне обслуговування

Двоступеневі компресорні станції SIGMA PET AIR (гвинтовий і дотисний компресори) також потребують обслуговування. Але в порівнянні з багатоступінчастими поршневими компресорами високого тиску, одноступінчасті поршневі компресори,  які входять до складу SIGMA PET AIR, вимагають мінімальних витрат на проведення обслуговування. Мінімальна необхідність в обслуговуванні гвинтових компресорів KAESER з прямим приводом широко відома на ринку.


   Єдиний виробник

Всі компоненти SIGMA PET AIR виробляються однією компанією – KAESER KOMPRESSOREN. Для користувача це означає: максимальна економічність, зручність обслуговування і надійність при виробництві стисненого повітря для випуску ПЕТ-тари.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Комплектна система
Проспект
SIGMA PET AIR

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com