Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Все більше споживачів обирають KAESER KOMPRESSOREN

 

Промислові підприємства та майстерні

В даний час для одержання стиненого повітря в промисловості використовують переважно гвинтові компресори. Усе більше застосування знаходять вони на невеликих виробничих підприємствах і в майстернях. Гвинтові компресори KAESER з гвинтовими роторами SIGMA PROFIL підтверджують цю тенденцію: у всьому використовується вже більше 200 000 цих економічних і надійних машин.

 

screw compressors

rotary screw vacuum packages

Видалення пилу, упаковка, фільтрація

Гвинтові вакуумні установки застосовуються в процесах пиловидалення, упаковки, осушування, а також фільтрації та наповненні ємностей. У гвинтових вакуумних установках компанії KAESER використовується спеціально розроблений вакуумний гвинтовий блок.

Дані установки, як і гвинтові компресори, оснащуються сучасним блоком управління SIGMA CONTROL 2 на базі промислового комп'ютера.

 

Виробництво ПЕТ-тари

Для цієї галузі, що розвивається компанія KAESER KOMPRESSOREN розробила особливо економічне рішення. Станція SIGMA PET AIR складається з першого ступеня низького тиску (гвинтовий компресор, повітря для управління) і другого ступеня високого тиску (бустер, повітря для видування) включаючи осушувач. Ваші переваги – невисокі інвестиційні та експлуатаційні витрати, а також надійне виробництво.

 

screw compressors

rotary blowers

Нагнітання і розрідження

Роторні повітродувки компанії KAESER з роторами OMEGA PROFIL (нагнітання і розрідження) застосовуються в таких областях як осушення, упаковка, аерація очисних споруд, а також для транспортування порошків, гранул і очищення шляхом витяжки.

 

Стиснене повітря для водного транспорту

KAESER KOMPRESSOREN постачає спеціальне індивідуально підібране компресорне обладнання морського виконання. Гвинтові компресори використовуються для створення робочого повітря або подачі стисненого повітря для виробництва азоту. Крім того, на великих круїзних лайнерах встановлюють   повітродувки для обробки стічної води.

 

 

Mobilair diesel-driven compressors

Будівництво тунелів та охорона водойм

Пересувні будівельні компресори з дизельним приводом економічні і багатогранні: їх застосовують для безперебійної подачі при будівництві тунелів (наприклад, Готардський базовий тунель) або при захисті водойм – швидке та надійне створення антинефтяних бар'єрів з стисненого повітря в портах.

 

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Інформаційний матеріал
Toolbox

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com