Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Стоматологічні компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
Промисловість 4.0
 
 
  

Промисловість 4.0 — майбутнє вже почалося

 

Конфігурування, адаптація, власноручне конструювання — індивідуальність закладена в природі людини. Але як може ціла галузь задовольнити потребу в індивідуальних серійних виробах? 

Industrie 4.0

Запрошуємо до епохи четвертої промислової революції.

Цифровий обмін даними між деталями і машиною дозволяє виготовляти індивідуальні вироби в масовому промисловому виробництві. Такий розвиток техніки висуває до нас нові вимоги. Але компанія Kaeser до цього готова. Як ваш партнер, ми пропонуємо розумні рішення в області виробництва стисненого повітря, які відрізняються небаченою досі ефективністю й легко інтегруються у ваші системи керування виробництвом і споживанням енергії.

KAESER 4.0 — адаптація в режимі реального часу й профілактичне технічне обслуговування

Об'єднані в мережу Kaeser, системи виробництва стисненого повітря в надзвичайно гнучкому середовищі «Промисловість 4.0» надійно забезпечують потрібну продуктивність і якість стисненого повітря. Крім того, надзвичайно швидко виявляються відхилення в системі виробництва стисненого повітря, що дозволяє виконати технічне обслуговування ще до виникнення несправностей.

У цьому всьому важливу роль відіграє система керування SIGMA AIR MANAGER 4.0. Вона є центром мережі SIGMA NETWORK і в режимі реального часу передає всі параметри продуктивності компресорної станції в дата-центр KAESER. В дата-центрі інформація аналізується і оброблюється фахівцями компанії Kaeser та виводиться на різні мобільні пристрої (контрольні панелі). Такий аналіз в режимі реального часу з використанням ноу-хау Kaeser дозволяє складати прогнози для технічного обслуговування.

Переваги:

  • Адаптивне керування компресорною станцією для індивідуалізованого серійного виробництва.
  • Максимальна ефективність за рахунок постійного контролю й оптимізації в режимі реального часу.
  • Максимальна надійність за рахунок дистанційного діагностування, профілактичного технічного обслуговування й попередження критичних станів.
  • Оптимальна можливість розширення в майбутньому завдяки численним інтерфейсам, простому оновленню й інтеграції в систему енергоменеджменту підприємства згідно ISO 50001.

SIGMA AIR MANAGER 4.0Серце системи

Подробиці щодо функцій, оснащення й технічних особливостей нашої системи керування можна знайти тут: SIGMA AIR MANAGER 4.0

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
«Промисловість 4.0» Запитання і відповіді

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com