Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
Промисловість 4.0
 
 
  

Промисловість 4.0 — майбутнє вже почалося

 

Конфігурування, адаптація, власноручне конструювання — індивідуальність закладена в природі людини. Але як може ціла галузь задовольнити потребу в індивідуальних серійних виробах? 

Industrie 4.0

Запрошуємо до епохи четвертої промислової революції.

Цифровий обмін даними між деталями і машиною дозволяє виготовляти індивідуальні вироби в масовому промисловому виробництві. Такий розвиток техніки висуває до нас нові вимоги. Але компанія Kaeser до цього готова. Як ваш партнер, ми пропонуємо розумні рішення в області виробництва стисненого повітря, які відрізняються небаченою досі ефективністю й легко інтегруються у ваші системи керування виробництвом і споживанням енергії.

KAESER 4.0 — адаптація в режимі реального часу й профілактичне технічне обслуговування

Об'єднані в мережу Kaeser, системи виробництва стисненого повітря в надзвичайно гнучкому середовищі «Промисловість 4.0» надійно забезпечують потрібну продуктивність і якість стисненого повітря. Крім того, надзвичайно швидко виявляються відхилення в системі виробництва стисненого повітря, що дозволяє виконати технічне обслуговування ще до виникнення несправностей.

У цьому всьому важливу роль відіграє система керування SIGMA AIR MANAGER 4.0. Вона є центром мережі SIGMA NETWORK і в режимі реального часу передає всі параметри продуктивності компресорної станції в дата-центр KAESER. В дата-центрі інформація аналізується і оброблюється фахівцями компанії Kaeser та виводиться на різні мобільні пристрої (контрольні панелі). Такий аналіз в режимі реального часу з використанням ноу-хау Kaeser дозволяє складати прогнози для технічного обслуговування.

Переваги:

  • Адаптивне керування компресорною станцією для індивідуалізованого серійного виробництва.
  • Максимальна ефективність за рахунок постійного контролю й оптимізації в режимі реального часу.
  • Максимальна надійність за рахунок дистанційного діагностування, профілактичного технічного обслуговування й попередження критичних станів.
  • Оптимальна можливість розширення в майбутньому завдяки численним інтерфейсам, простому оновленню й інтеграції в систему енергоменеджменту підприємства згідно ISO 50001.

SIGMA AIR MANAGER 4.0Серце системи

Подробиці щодо функцій, оснащення й технічних особливостей нашої системи керування можна знайти тут: SIGMA AIR MANAGER 4.0

 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
«Промисловість 4.0» Запитання і відповіді

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com