Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
  Повітродувки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Гвинтові компресори сухого стиснення

 

Технічні характеристики:

двоступеневий,
продуктивність до 51 м³/хв,
тиск 4, 6, 8 і 10 бар


Нові масштаби сухого стиснення
Двоступеневі гвинтові компресори сухого стиснення компанії KAESER приваблюють своєю ретельно продуманою конструкцією та інноваційними рішеннями. Зрозуміло, з загальновідомим знаком якості KAESER.

Довгострокова ефективність
Стиснене повітря повинно завжди подаватися, коли це необхідно. Надійність конструкції гвинтових компресорів сухого стиснення компанії KAESER гарантує незмінну подачу повітря протягом багатьох років. Використання перевірених на практиці компонентів у сукупності з більш ніж 100-річним досвідом у галузі машинобудування гарантують постійну продуктивність компресорів KAESER KOMPRESSOREN.

Перевірений і інноваційний
В сучасному конструкторсько-дослідному центрі інженерами KAESER був розроблений інноваційний концепт гвинтового компресора, в основу якого закладено двоступеневий блок сухого стиснення. Компанія KAESER постачає гвинтові компресори сухого стиснення потужністю до 355 кВт з повітряним охолодженням.

Ефективність в якості стандарту
Компанія KAESER якісно, виходячи з досвіду, розрахувала, що коли справа доходить до всіх важливих загальних системних витрат на інвестиції таких як компресори або компресорна станція з усіма компонентами, то низькі витрати стисненого повітря і максимальна придатність гарантується тільки через ідеальне поєднання між енергоефективністю і технічним обслуговуванням / утриманням, а також шляхом перегляду системи постачання стисненого повітря.

Простота технічного обслуговування 
Простота технічного обслуговування була однією з основних вимог при розробці. Незначна кількість швидкозношуваних деталей і високоякісні експлуатаційні матеріали істотно знижують потребу в технічному обслуговуванні, збільшують інтервал між ними і забезпечують тривалий термін служби. Гарна доступність завдяки великим сервісним дверцятам і відкидний радіатор - це ще дві складові, що ведуть до зниження витрат на технічне обслуговування.


 


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com