Продукція Онлайн-сервіс Проспекти Референції Контакти Новини та події
 
  Гвинтові компресори
  Безмасляні компресори
  Поршневі компресори
  Підготовка стисненого повітря
  Системи управління
  Гвинтові вакуумні насоси
Повітродувки
    Серія COMPACT
    Агрегати
    Блоки
  Будівельні компресори
  Інструменти
  Оригінальні запчастини
  SIGMA PET AIR
  Б/у компресори
  Промисловість 4.0
 
 
  

Планування і комплектування повітродувок KAESER

 

Для будь-яких сфер застосувань
В різноманітних галузях використання роторних повітродувок найчастіше потрібне повітря особливої якості:
наприклад, при транспортуванні сипучих матеріалів, чутливих до тепла або схильних до злипання в умовах високої вологості. Складнощі можуть викликати і забруднення робочого повітря частинками пилу, присутніми в навколишньому середовищі. У цих та багатьох інших випадках компанія KAESER пропонує великій вибір моделей охолоджувачів, осушувачів і фільтрів. Багаторічний досвід у виробництві і підготовці повітря дозволяє спеціалістам компанії точно узгоджувати всі компоненти  для досягнення оптимальної продуктивності системи.
Більше того, різні методи і системи управління дозволяють адаптувати продуктивність будь-якої пневмостанції до відповідної потреби в стисненому повітрі.

Осушення

Адсорбційні осушувачі та / або холодоосушувачі застосовуються для досягнення заданого рівня вологості / точки роси робочого повітря.


Охолодження

Ефективний радіатор додаткового охолодження АСА  знижує температуру нагнітаємого повітря до + 30°C при навколишній температурі + 20°C, тиск при цьому залишається майже незмінним.


Фільтрація

Необхідна ступінь очищення повітря досягається за допомогою фільтрів, установлених як на стороні всмоктування, так і на стороні нагнітання.


Управління 16-ю повітродувками

Система управління SIGMA AIR MANAGER здатна координувати роботу станції, що складається з 4, 8 або 16 повітродувок і забезпечувати їх рівномірне завантаження.


Контроль запуску

У розподільчій шафі розташовуються: система запуску, яка працює за принципом "зірка-трикутник" (з можливістю дистанційного керування), система управління вентилятором шумопоглинального кожуха, лічильник робочих годин  і сервісний інтерфейс – KAESER CONTROL.


Регулятор частоти обертання типу OFC

Частотні перетворювачі здійснюють плавне регулювання швидкості обертання блоку повітродувки і , згідно датчика тиску, регулювання тиску. Система управління координує роботу частотного перетворювача і агрегатного вузла повітродувки. Входи/виходи для різних сигналів і PROFIBUS-шина розширюють функціональні можливості.


Теплообмінник

Теплообмінник, вбудований в систему рекуперації тепла, забезпечує надійне охолодження робочого повітря навіть при високій температурі навколишнього середовища.


Для нормальної роботи установки...

... служать точно узгоджені один з одним компоненти, як наприклад, решітка захисту від несприятливих погодних умов, вентилятори, шумоглушники на вході і виході.


 
KAESER home Sitemap
Додаткова інформація
Продуктивність відповідно до потреб
Сучасне виробництво – запорука високої якості
Проспект
BB - HB

ico_contactЗворотній зв'язок

back top
TOV Kaeser Kompressoren , info.ukraine@kaeser.com